................................Co může změnit charakter člověka?............................

Dak´kon

24. srpna 2007 v 18:14 |  Kamarádi
Jméno.......................Dak´kon
Rasa.........................Githzerai
Přesvědčení..............Zákonně neutrální
Zaměření..................Bojovník/Mág
Frakce.....................Žádná
Pref. Zbraň...............Karachová čepel
Zvlášt. vlastnosti.......Žádné
Síla..........................17
Odolnost.................16
Obratnost................16
Inteligence...............13
................................................................................Charisma.................13
................................................................................Moudrost................13
DAK´KON je githzerai, jehož život je, stejně jeho Mortieho, vázán k vám. Zachránili jste mu kdysi život a uvrli ho v otroctví. Dak´kon nosí svojí kroužkovou košili a karachovou čepel. Ani jedno mu nemůžete vzít nebo vyměnit. Jinak může mít náramek, dva prsteny, a obvyklé serepetičky.
Kde naverbovat: V hospodě U Doutnajícího nebožtíka. Až řeknete, že chcete odejít, zeptá se vás, jestli může jít s vámi.
Z jeho minulosti: Dak´kon pochází ze sfér Limbu. Je učedníkem Zerthimovým, ale jednou začal pochybovat o svých slovech. Někteří z githzeraiů ho následovali a postupně zničili město. Dak´kon seskočil z hradeb a vy, tedy vaše inkarnace, ho zachránila. Dala mu Neotřesený kruh Zerthimův, což hlavolam, který můžete rozluštit. Dak´kon k vám byl vázán do otroctví a cestoval s vámi spolu s Deionarrou a dalšíma dvěma společníky.
Zvláštní schopnosti: Dak´kon žádnou speciální vlastnost nemá, ale už sám o sebe umí nějaká ta kouzlíčka. Umí 4 kouzla první úrovně a 1 druhé. Kouzla, co umí jsou dobrá, takže je využijte. Může se naučit kouzla do 7 úrovně. Počet možných kouzel k zapamatování se liší podle toho, jak postupuje v levelech. Za zmínku také stojí jeho karachová čepel. Je unikátní, neboť odráží myšlenky svého nositele a v průběhu hry se zlepšuje. Dak´kon je pak ke konci pořádná gorila, zvlášť když vylepšíte jeho sbírku kouzel.
O čem si popovídat:
Až najdete svojí ruku pod pohřbenou vesnicí a zeptáte se na ní Fella, nechte si překládat od Dak´kona. Zjistíte, že lže a když se zeptáte proč, dozvíte se něco o sobě i pravou verzi jeho minulosti jak jste ho zachránili.
Dak´kon vás může něco naučit z jazyku jeho lidí, což se občas docela hodí.
Dak´kon vás může ze zloděje a mága změnit zpět na bojovníka.
Pokud jste mág, může vás Dak´kon nechat studovat kruh Zerthimův.
Na co dát bacha:
Dak´kon je mezi githzeraii značně neoblíbený. Někteří si ho nevšímají, jiní po něm od začátku střílí vražedné pohledy. Ostatní githzeraiové vás můžou kvůli Dak´konovi napadnout.
Závěrem: Já jsem si Dak´kona oblíbila stejně jako Mortieho. Má zvláštní povahu a zvláštní způsob myšlení. Jak už jsem řekla, jeho hlavní předností je karachová čepel. Jakmile budete Dak´kona používat jako bojového mága, úspěch na 98% zaručen.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Loner Loner | 6. října 2007 v 20:58 | Reagovat

Dak'kon je Zerth, tedy něco jako kněz svého lidu, který hlásá učení a moudrost Zerthimonovu. Dak'kon patrně žil a učil ve městě Shra 'Kt'Lor, ale jako duchovní vůdce města jej následovaly všichni obyvatelé. Když začal pochybovat, jeho vůle a mysl se staly nejednotnou a na Limbu vše záleží na síle vůle. Spojenou silou vůle githzeraiové staví a udržují svá města a Dak'kon byl první slabý článek a jakmile jeho vůle začala kolísat začala kolísat vůle všech ze Shra 'Kt'Loru a město začalo slábnout. Poté je, jak říká, napadli nepřátelé - patrně githyanki, cítili že je město oslabeno a to byl konec Shra 'Kt'Loru, obyvatelé byli pobiti a město se potopilo a zmizelo v moři chaosu Limba a sám Dak'kon zřejmě v boji spadl z hradeb a utrpěl těžká zranění a zlámal si kosti (jeden githyanki Dak'konovi vmete do tváře slova: ,,Dak'kon naříkající na zdech Shra 'Kt'Loru, takže je možné že spadl když se město potápělo).

2 Loner Loner | 26. května 2008 v 21:33 | Reagovat

Rozhovor Dak'kona a Transcendentního před tím než jej nechá roztrhat Stíny (když jsem to viděl poprvé zůstal jsem tak ztuhlý že jsem taktak unikl stejnému konci)

  AH GITHZERAI, PAMATUJI SI HO DOBŘE... PODVOL SE.

  Mohu být přemožen v bitvě, ale nemohu být nikdy poražen.

  NEMŮŽEŠ DOUFAT ŽE MNE PORAZÍŠ.

  Byl jsem tu předtím, tentokrát rozhodně neodejdu

  BUDIŽ.

3 KulMede KulMede | E-mail | Web | 13. srpna 2018 v 18:31 | Reagovat

Lump armpit delivers discomfort, pulls. to Postpone visit doctors should not. Bulge under the muscle cavity may become dangerous disease. However most often it is consequence regular use antiperspirants, non-compliance rules personal hygiene, strong sweating. Redness triggers narrow blouse, infected razor, the infection.
<a href=http://armpit.info/how-much-should-you-worry-about-painful-lump-under-armpit>painful lump under armpit</a>  
Compaction under the arm, inflammation, lump becoming warm? This is the boil that should cut from the surgeon, next take antibiotics. initial stage treat solutions, antibacterial drugs. If the ailment switched to second stage, shown surgery.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama