................................Co může změnit charakter člověka?............................

Fall-From-Grace

25. srpna 2007 v 19:00 |  Kamarádi
Jméno.....................Fall-From-Grace
Rasa.......................Sukuba
Přesvědčení............Zákonně neutrální
Zaměření................Kněz
Frakce...................Vnímaví
Pref. Zbraň.............Dotek F-F-Grace
Zvlášt. schopnosti....2
Síla..........................13
Odolnost..................16
Obratnost................16
Inteligence................16
................................................................................Charisma..................19
................................................................................Moudrost.................16
FALL-FROM-GRACE znamená v překladu Upadlá z milosti. Je to sukuba, stvoření z čistého zla a chaosu, jedna z tanar´ri. Ačkoli sukuby jsou často popsány tak, jak jsem napsala, u Grace to neplatí. Grace je jediná kněžka k najmutí.
Kde naverbovat: Grace vlastní Nevěstinec duševních rozkoší, kde se mladé dívky učí rozmlouvat s lidmi, aby později mohli vstoupit do řad Vnímavých. Když Grace nabídnete, aby s vámi šla, řekne, že půjde, ale nejdřív si musíte pokecat s deseti holkami v bordelu. Jejich jen devět a poslední jste vy. To řekněte Grace a ona se k vám přidá.
Z její minulosti: Vyrůstala na první úrovni Abyssu. Její matka, stejně jako ona, je sukuba a vlastně špička svého oboru. Má hromadu dětí a prodává je do otroctví. Grace prodala baatezům, pokrevním nepřátelům Tanar´ri. Grace ale vyzvala jednoho pyšného baatezu na souboj a vyhrála, čímž si vykoupila svobodu. Její osud ji nakonec zavedl do Sigilu a tam založila Nevěstinec duševních rozkoší.
Zvláštní schopnosti: Grace má schopnosti dvě - Dotek Vnímavých a Polibek sukuby. Ani jedna z vlastností ě moc nenadchla, a ani jsem je nepochopila. Grace ale sama o sobě má mnohem lepší kouzla. Léčení (3x lehké, 3x střední a 1x těžké), Pomoc, Blesk, Modlidba.
O čem si popovídat:
Grace se můžete zeptat na své společníky a zeptejte se hlavně na Mortieho. S Mortiem si pak popovídejte a dozvíte se něco ze své minulosti.
Závěrem: Grace je hodně zvláštní osobnost. Je taková, jak to říct, taková zvláštní. Její bojové schopnosti za moc nestojí a kouzla se musí obnovovat spánkem, ale stejně je moje oblíbená.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Loner Loner | 26. května 2008 v 20:29 | Reagovat

Upadlá z milosti je sice doslovný překlad, ale zní neohrabaně a divně zkrátka angličtina se v čisté formě nedá vždy překládat doslovně aby zněla libozvučně. Proto je nejlepším překladem jejího jména Upadnutá v Nemilost.

2 Autorka blogu Autorka blogu | E-mail | 5. července 2008 v 16:14 | Reagovat

Loner->Ano, ale nevím jak ty, ale já hraji hru v češtině a tam je to přeloženo jako Upadlá z milosti.

3 Loner Loner | 3. srpna 2008 v 21:41 | Reagovat

Já hraju hru taky v češtině(i když pro lepší pocit a  poznání angličtiny jsem ji prošel i v originále), ale i když je překlad dost důkladný a kvalitní některé věci jako například překlad jména Fall-From-Grace nejsou zcela přesné a dobré...viz moji poznámku u Annah

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama