................................Co může změnit charakter člověka?............................

Ignus

25. srpna 2007 v 16:32 |  Kamarádi
Jméno.........................Ignus
Rasa...........................Člověk
Přesvědčení................Chaotický neutrál
Zaměření....................Mág
Frakce.......................Nic
Pref. Zbraň.................Ignusův ohnivá koule
Zvlášt schopnosti........0
Síla............................13
Odolnost...................20
Obratnost.................16
Inteligence................19
.................................................................................Charisma.................3
.................................................................................Moudrost................8
IGNUS je mág používající oheň. Kvůli jeho unikátnímu stavu je poměrně imunní na spoustu věcí. Oheň a magický oheň, kyselina a chlad má na 100%, odolnost na zbraně na 25%. Je to vesměs debil a především šílenec.
Kde naverbovat: V baru U Doutnajícího nebožtíka se vznáší nad grilem. Osvobodit ho můžete jen jestli máte Láhev nekonečné vody, kterou můžete najít v Přemožených národech. K láhvi musíte znát kouzlo, které vám může říct Nemelle v Horní čtvrti.
Z jeho minulosti: Ignus byl za života (tím myslím, že ještě nehořel plameny) mocný mág a pokusil se otevřít portál do Ohnivých sfér. Nepovedlo se mu to a Ignus na sebe svrhl prokletí. Od té doby tedy hoří plameny a je to náruživý milovník ohně. Vypálil také Uličku nebezpečných zákoutí, ale lidé ho uvěznili nad grilem. V baru U Doutnajícího nebožtíka postává u vchodu osoba jménem Drusila. Řekne vám, že byla Ignusova milenka a on její milenec. Miluje ho stále.
Zvláštní schopnosti: Asi nikoho nepřekvapí, když řeknu, že používá ohnivá kouzla. Už sám od sebe umí vyčarovat 5 ohnivých kouzel typu Ohnivá střela, Ohnivá koule, Meteory a podobně. Nepojuje pěstí nebo mečem, ale podobně jako Nordom bojuje zdálky a vrhá ohnivé kouličky. Má nejvyšší THAC0 (18).
O čem si popovídat:
Ignus vám může udělat toto, když se ho zeptáte na jeho umění: zuhelnatí vám prst, ruku, oko a vnitřnosti. Za každé olíznutí plamenem vám ubyde trošičku HP a dostanete malou odolnost na oheň. Spálené části těla můžete použít jako amulety a dají se z nich zkopírovat kouzla.
Ignus je váš bývalý učedník.
Na co dát bacha:
Ignus vás může napadnout, pokud ho budete pokoušet.
Na konci hry ho (nebo Vhailoa) proti vám může Trescadentní poslat proti vám.
Závěrem: Ignuse jsem si nikdy moc neoblíbila. Má moc divnou povahu, i když jeho schopnosti jsou dobré.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Loner Loner | E-mail | 6. října 2007 v 21:25 | Reagovat

Ignus byl byl (a je) pyromaniak, miluval oheň byl jím uchvácen a rád zakládal ohně. Později se stal učedníkem jedné z Bezejmenného inkarnací a to před velmi dávnou dobou tam se , za strašlivou a cenu naučil ovládat svůj milovaný živel. čím větší oheň, čím víc spálenišť, tím větší je pyromaniakovo uspokojení a Ignus hnán svou touhou a šílenstvím zapálil a nechal shořet celou obydlenou ulici, způsobil obrovskou škodu a smrt spousty lidí, smál se jako šílenec do tmy a zkázy a byl šťastný. Žádný mág v Úlu by ho neporazil, ale když se proti němu spojili všichni, společnou mocí ho chytili, odsoudili a popravili. Přál si shořet a to mu dopřáli, skrze jeho tělo otevřeli cestu do Sféry Ohně a nechali jej uhořet zaživa. Ignus však nezemřel stal se symbiózou lidské mysli těla nekonečného ohně, stal se ohněm a tehdy byl doopravdy šťastný byl ohněm a na živu ho držela jeho strašlivá síla vůle jeho posedlost ohněm jeho jediné nekonečné potěšení. Nezměnil se v hromádečku popela nebyl mrtvý, upadl však zřejmě do hlubokého spánku či kómatu a probudit ho mohlo jen přerušení či zavření portálu který jím vedl a ten kdo to udělal byl jeho bývalý Mistr, jediná osoba kterou Ignus choval v úctě a zároveň se jí bál, miloval a nenáviděl, jediný člověk kterého byl ochoten poslouchat.

2 Strikac Strikac | 24. října 2007 v 12:41 | Reagovat

mas dobry stranky a mas pravdu v tom ze ignus neni zrovna nejlepsi spolecnik ale bohuzel si nic nenapsala o nordomovi ale nevadi stejne sem uz dohral torment ale klidne bych si ho zahral znova

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama