................................Co může změnit charakter člověka?............................

Márnice + úkoly v úlu

16. srpna 2007 v 17:57 |  Návody
Márnice:
Ei - Vene vás požádá o najití bazamovací tekutiny a jehly. jehla je v jedné ze zombií a tekutina v takovém divném stroji. Obě věci jsou ve stejném patře jako Ei-Vene. Ta vám trvale navýší životy.
Ve stejném patře jako Ei-Vene je převlečená zombie. Požádá vás opět o jehlu a balzamovací lahvičku a o klíč, který zíkáte od Ei-Vene, a za odměnu vás převleče za zombii.
SV Úl:
V domě pod hrobkou jsou dva lidé. Ukončete rozhovor s mužem tak, aby vás nezabil a pak promluvte s jeho ženou. Její manžel podepsal smlouvu se spalovači a teď by jí chtěl zrušit. Jděte do baru Spalovačů a promluvte s Norojchem. Mluvte s ním na téma, jestli věří v Pravou smrt a podobně a nakonec smlouvu získáte. Doneste jí zpátky manželům a dostanete zlodějskou náučnici.
Venku v této oblasti je žena Ingress. Omylem sesem dostala z jiného světa a chce pomoci zpět. Najděte v baru u Doutnajícího nebožtíka chlapa jménem Candrian a promluvte s ním (když budete dost šikovní, dostanete od něj prsten). Vraťte se za Ingress a zase zpátky za Candrianem. Ingress se v pořádku dostala domů a za odměnu vám nechala svoje magické zuby.
Ve spalovačském baru se dovíte o nepokojích v mauzoelu. To je plné oživlých mrtvých. Teleport do mauzoela je v horní části Úlu v podloubí. Jakmile vejdete, uvidíte ducha. Ten vás požádá o zničení nekromanta, co probouzí mrtvé. V druhé části mauzoela, kterou hlídá obří kostlivec, je nekromant s (někdy) kámoší. Pro začátečníky je to hodně tuhý boj, pro pokročilé už je to lepší. Nekromant čaruje, ale taky těch kouzel nemá nekonečno a za chvíli do vás začne mlátit holí. To je vaše chvíle. Zabte ho a máte vyhráno. Seberte si, co chcete a hurá domů. Cestou potkáte ducha, který vám poděkuje stejně jako spalovači v baru.
Ke spalovačům:
Ve spalovačském baru se dozvíte od Emorica, že se ke spalovačům můžete přidat. Ale nejdřív splnit pár úkolů.
1. Musíte přinutit Smrtichtivého v baru k rozhodnutí. Dojděte za ním, začněte ho škrtit a pak ho puste těsně předtím, než bude tuhej.
2. Sere Skeptik pochybuje o pravdivosti spalovačského učení. Zajděte za ní, je taky v baru, a dozvíte se, že prodělala horečku. Řekněte to Emoricovi.
3. V ulicích Úlu je převlečený spalovač. Najděte ho (je někde v celém úlu) a promluvte s ním. Když rozhovor zavedete správným směrem, zdrhne a už se neobjeví.
4. Soego, které ho jste možná potkali v márnici, zmizel. Musíte ho najít. Je v katakombách pod Pohřbenou vesnicí u Mrtvých národů. Jakmile k nim vejdete, očarují vás a odnesou do jedné místnosti. Tam je i Soego. Vyjděte ven a najděte kostlivce-kněze Hargimma a ten vám řekne, že by se Soega hrozně rád zbavil, protože káže smrt, ale zabít ho bezdůvodně nemůže. Mrtvé národy jsou plné přátelských ghúlů, zombií a kostlivců. Najděte kostlivce označeného jako Pochybovačný a zjistíte, že tento chlapík uvažuje o tom skončit svůj posmrtný život. Řekněte to Soegovi a ten za ním hned šupajdí. Jakmile je pryč, koukněte se do sarkofágu v místnosti a najděte jeho deník. Z toho zjistíte, že Soego je nakažen lykantrophií, takže je krysodlakem. Ano, čtete správně. Řekněte to Hargrimmovi a ten půjde Soega, jako spojence Mnohojednoho (o tom si povíme v článku Pohřbená vesnice a katakomby), zabít. Z jeho těla vezměte jeho hlavu a zbytek. Jděte za Emoricem a jste plnohodnotný spalovač.
SZ Úl:
Když pokecáte s chlapem jménem Mar, dá vám krabičku a zdrhne. Dozvíte se, že krabice dřív patřila Ku´atrovi a tak za ním jděte. Ten taky zdrhne a odkáže vás na Braskena. Toho není těžké najít, má vlastní barák. Ten vám řekně o čarodějce Shilandře. Ta má domek v SV úlu a řekne vám, že máte jít do kaple v temné uličce. Bacha, to je hodně nebezpečný místo pro začátečníky. Tak jako tak dojděte do kaple a dejte krabici knězi.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama