................................Co může změnit charakter člověka?............................

Tři inkarnace

27. srpna 2007 v 10:02 |  Minulé životy
V pevnosti lítosti se, až projdete teleportem, dostanete do malé místnosti, kde vás napadne Ignus nebo Vhailor. V místnosti je pět soch vašich minulých já. To není ani tak nějak důležité, krom toho, že za jednou sochou je zvučící kámen.
Projděte do další místnosti a probudíte se na stole. U vás stojí tři inkarnace - tedy vaše minulá já - praktická, paranoidní a hodná.
Praktická: S praktickou si promluvíte jako s první. Nebo spíš ona na vás promluví jako první. Praktická je ta, která:
Postavila hrobku pod Pohřbenou vesnicí
osvobodila Morta z Baatoru
zachránila Dak´kona a dala mu nerozluštěný kruh Zerthimův
byla učitelem Ignuse
uvěznila Vhailora pod Curstem
si nechala udělat tetování
uzavřela s Pharodem dohodu o tom, že když Pharodova banda najde jeho mrtvolu, donese ji do Márnice
řekla Pharodovi o bronzové kouli, co ho zachrání (lhala)
cestovala s Deionarrou (Xachariášem, Dak´konem a nevím kým) a zavinila její smrt i smrt ostatních (pravděpodobně i ta, která rozmlátila hostinec U doutnajícího nebožtíka). Podle této inkarnace byla Deionarra nějak oddělená od sfér či co. Xachariáš viděl to, co jiní ne, ale zemřel moc brzy, než aby Praktickému já pomohl.
Jak je vidět, není to ani tak praktická inkarnace, jako spíš zlá. Pokud se jí vzdáte, prohrajete celou hru. Když s ní budete soupeřit, musíte dost velkou moudrost a inteligenci, aby jste jí porazili, jinak vám nezbývá nic jiného, než ji zabít.

Paranoidní: Druhá inkarnace je paranoidní. Věří, že všichni, kdo mají její tělo (vypadají jako ona), jsou zloději. Je to ta která napsala magický dvanástistěn. Pokud jste dvánáctistěn rozluštili, víte, že znala Uyo jazyk. Byla to jedna z mála, kteří tento jazyk ovládali. Byla to také ta, která byla uvězněná v bludišti Paní Bolesti a ta, která patřila k Vnímavým a udělala past sensorickém kameni

Hodná: poslední je hodná. Po krátkém rozhovoru mi přišla nejsympatičtější. Hodná inkarnace je tou první úplně první. Je to ta, která znala svoje jméno. Když se s ní spojíte, dokážete otevřít bronzoou kouli (pokud jí máte sebou). Bronzová koule ukrývá vzpomínky na poslední dny hodného já. Z koule se dozvíte i své jméno a tak poznáte svou podstatu. Zjistíte, čeho všeho jste schopní. Teda jméno pozná Bezejmenný, ale vy (jako hráči) ne.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Beli Beli | 29. ledna 2008 v 19:39 | Reagovat

Dosti husté...

2 Verewolf Verewolf | E-mail | 9. června 2009 v 9:35 | Reagovat

4. patolizalem je myslim Morte. BJ ,Dk, Mo, Za a De se dostali do pevnosti litosti. Bj mel zamer obetovat De, aby mu tam delala speha. Za podlehl pod velkou presilou stinu. Mo , Da a Bj se snazili od tama dostat ale Bj to nestihl. Uz je to dlouho, co jsem to hral ale rozehral jsem to znovu, a kdyztak to doplnim nebo poopravim.

3 AdianoGant AdianoGant | E-mail | Web | 15. srpna 2017 v 0:15 | Reagovat

The ED resulting from that surgery may be either temporary or permanent.  However, it is important to get the doctor's opinion first prior to taking these oral medications since these may have bad side effects on the body.

4 Philiptesia Philiptesia | E-mail | Web | 29. listopadu 2017 v 6:20 | Reagovat

ome people, especially those running on busy daily schedules tend to use the pills to help maintain weight since they can not afford to follow all the diet programs. This is not advised. It is recommended that one seek advice from a professional in this field before using the pills. This can save one from many dangers associated with the misuse.

The diet pills should always be taken whole. Some people tend to divide the pills to serve a longer period of time. This is not advised and can lead to ineffectiveness. If it is required that one takes a complete tablet, it means that a certain amount of the ingredients are required to achieve the desired goal. It is also recommended that one does not crush the pill and dissolve it in beverages. Chemicals found in beverages have the potential of neutralizing the desired nutrients in the pill thereby leading to ineffectiveness. The best way to take the tablets is swallowing them whole with a glass of water.

<a href=https://www.cialissansordonnancefr24.com/le-cialis-est-il-rembourse/>https://www.cialissansordonnancefr24.com/le-cialis-est-il-rembourse/</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama